Πανελλήνιο Κ17 στη Λιβαδειά μόνο περηφάνεια για τα μας!!!
4 χάλκινα μετάλλια με συμμετοχή 5 αθλητών ο οποίοι εξασφάλισαν μοριοδότηση για τα Πανεπιστημια!!
3η θέση Διπλό Κοριτσιών:
Γιαντσελιδη Κωνσταντία και Κρομμυδα Παναγιώτα
3η θέση Μικτό Διπλό
Γιαντσελιδη Κωνσταντία και Βραχιωλιας Γιαννης
Ο Βραχιωλιας Γιαννης που η συμμετοχή του ήταν αμφίβολη λόγω της εμπύρετης ίωσης που τον ταλαιπώρησε και ομως έδωσε τον καλύτερο του εαυτό πάνω από τις σωματικές του δυνάμεις!!
Αξίζει μόνο συγχαρητήρια ο Σταύρος Κιλινκαριδης ο οποίος έχει καταφέρει οι αθλητές του να βρίσκονται πάντα στα βάθρα και με την ποιότητα του και το ήθος του αποτελεί πρότυπο προς μίμηση!! Καλή συνέχεια ΕΘΝΙΚΕ!!!!
![](https://mgs-ethnikos.gr/wp-content/uploads/2024/04/440156554_941020844477057_3671739456041131682_n-768x1024.jpg)
![](https://mgs-ethnikos.gr/wp-content/uploads/2024/04/440100763_940474307865044_3943055788579983635_n.jpg)
![](https://mgs-ethnikos.gr/wp-content/uploads/2024/04/440069341_941020727810402_8731454548294991655_n-768x1024.jpg)