Με 4 μετάλλια στις βαλίτσες τους επέστρεψε ο ΕΘΝΙΚΟΣ από τα Κ17 στη Λιβαδεια!
![](https://mgs-ethnikos.gr/wp-content/uploads/2024/04/440100763_940474307865044_3943055788579983635_n.jpg)
Πανελλήνιο Κ17 στη Λιβαδειά μόνο περηφάνεια για τα μας!!! 4 χάλκινα μετάλλια με συμμετοχή 5 αθλητών ο οποίοι εξασφάλισαν μοριοδότηση για τα Πανεπιστημια!! 3η θέση Διπλό Κοριτσιών: Γιαντσελιδη Κωνσταντία και Κρομμυδα Παναγιώτα 3η θέση Μικτό Διπλό Γιαντσελιδη Κωνσταντία και Βραχιωλιας Γιαννης Ο Βραχιωλιας Γιαννης που η συμμετοχή του ήταν αμφίβολη λόγω της εμπύρετης ίωσης που […]