Την Κυριακή 10 Απριλίου 2022, διοργανώθηκε στην Αλεξανδρούπολη και στο Ξενοδοχείο Grecotel το 1ο φιλικό τουρνουά Bridge του Εθνικού με τη συμμετοχή 3 πόλεων: Αλεξανδρούπολης, Ξάνθης και Καβάλας. Η συμμετοχή ήταν μεγάλη και η διοργάνωση ανταποκρίσθηκε στις προσδοκίες των συμμετεχόντων. Ευχόμαστε καλή συνέχεια στους αγώνες μας και οι Αλεξανδροπολίτες να αγκαλιάσουν αυτό το Ολυμπιακό ‘Αθλημα του Bridge, όπως και στις άλλες πόλεις της Ελλάδος.
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/278412073_403106121259100_230931562489645687_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/278413008_1018016028807943_7433949906802805819_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/278462328_354875716674633_8161173871272530559_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/278575777_522513235942303_650020493224500640_n.jpg)