Καλό Πάσχα!
![](https://mgs-ethnikos.gr/wp-content/uploads/2022/09/1200900p469EDNmainπασχα-page0001.jpg)
Φιλικό τουρνουά Μπριτζ 3 πόλεων στην Αλεξανδρούπολη!
![](https://mgs-ethnikos.gr/wp-content/uploads/2022/09/1200900p469EDNmain278386637_1583543122028506_6821919257382156854_n.jpg)
Την Κυριακή 10 Απριλίου 2022, διοργανώθηκε στην Αλεξανδρούπολη και στο Ξενοδοχείο Grecotel το 1ο φιλικό τουρνουά Bridge του Εθνικού με τη συμμετοχή 3 πόλεων: Αλεξανδρούπολης, Ξάνθης και Καβάλας. Η συμμετοχή ήταν μεγάλη και η διοργάνωση ανταποκρίσθηκε στις προσδοκίες των συμμετεχόντων. Ευχόμαστε καλή συνέχεια στους αγώνες μας και οι Αλεξανδροπολίτες να αγκαλιάσουν αυτό το Ολυμπιακό ‘Αθλημα του Bridge, όπως […]