Μια ακόμη αγωνιστική έλαβε τέλος πριν από λίγες ώρες με την ομάδα μας να πετυχαίνει το 2 στα 2 και μάλιστα με πολύ άνετο σκορ 4-0 και 4-1 απέναντι στην ομάδα του Θερμαιου και του Μακεδνου αντίστοιχα.
![](https://mgs-ethnikos.gr/wp-content/uploads/2023/01/323421331_949639179533904_7876394512131948134_n-1.jpg)
Οι… “δράστες” αυτή τη φορά ήταν οι ακόμη μικρότεροι αθλητές μας Φάνης Μητκας, Χρήστος Αϊβάζης και Πέτρος Παπαναστασίου . Στα πολύ θετικά της υπόθεσης είναι ότι για μια ακόμη φορά η ομάδα μας χρησιμοποίησε διαφορετική σύνθεση κάτι που φανερώνει το “βάθος” της ομάδας.
Στην προπονητική καθοδήγηση ήταν ο Παύλος Τελοπουλος.