Έναρξη πρωταθλήματος με κατηγορίες Κ17 και Α/Γ στην Αλεξανδρούπολη!
![](https://mgs-ethnikos.gr/wp-content/uploads/2024/02/MG_0353-1024x669.jpg)
Στην Αλεξανδρούπολη την Κυριακή 28/1 έγινε η έναρξη του Περιφερειακού Πρωταθλήματος με τις κατηγορίες Κ17 και Ανδρών Γυναικών! Σε ένα κατάμεστο γήπεδο με 68 συμμετοχές και 83 πολύ δυνατούς και αμφίρροπους αγώνες η Θράκη έδειξε τη δυναμική της. Ο Εθνικός με 25 συμμετοχές κατέκτησε τις εξής θέσεις: Μονό Ανδρών 1η Θέση Κολομπρατσίδης Χρήστος 2η Θέση […]