Βαρύ πυροβολικό και φέτος ο Γ. Καβαρατζής!
![](https://mgs-ethnikos.gr/wp-content/uploads/2022/09/1200900p470EDNmain13450995_995238213928092_6528825813961611222_n1.jpg)
Με έναν από τους πλέον έμπειρους παίχτες της κατηγορίας συνεχίζει και φέτος ο Εθνικός την προσπάθεια ανόδου στην Pre League. Αναφερόμαστε σε ένα γέννημα θρέμα της ομάδας, καθώς ο Γιάννης Καβαρατζής προερχόμενος από μια άκρως αθλητική οικογένεια συνεχίζει αυτήν την σπουδαία παρουσία του, τόσο στη Σάλα όσο και στο Beach volley όπου διέπρεψε και Πανευρωπαϊκά!Βαρύ […]