Είναι γεγονός! Στην Α1 Γυναικών ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης!
![](https://mgs-ethnikos.gr/wp-content/uploads/2022/09/1200900p529EDNmain274295480_443123380939454_7407857423820236852_n.jpg)
Γράφει ιστορία με χρυσά γράμματα η επιτραπέζια αντισφαίριση του Εθνικού Αλεξανδρούπολης με την άνοδο της στην Α1 Εθνική κατηγορία γυναικών. Ποιος θα το φανταζόταν ένα τέτοιο σπουδαίο επίτευγμα όταν όλη τη χρονιά η ομάδα βασίστηκε στην 15χρονη Κατερίνα Αλεξούδη και την 16χρονη Φωτεινή Τράκα. Τα κορίτσια δέχτηκαν την βοήθεια της πολύπειρης Βάνιας Ζανεβα, της σημαντικής […]