ΔΙΗΜΕΡΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ
![](https://mgs-ethnikos.gr/wp-content/uploads/2022/09/1200900p521EDNmain267969409_926146554679353_3780954973756908841_n.jpg)
Το Σάββατο 18 Δεκεμβρίου, το τμήμα γεννημένων 2011 έπαιξε φιλικό παιχνίδι με την αντίστοιχη ομάδα της Ολυμπιάδας Αλεξανδρούπολης!!! Ακόμα την Κυριακή 19 Δεκεμβρίου οι γεννημένοι 2010-11 και 2013 έπαιξαν ακόμη ένα παιχνίδι με την Φιλία Ορεστιάδας!!! Οι μικροί αθλητές όλων των ομάδων έπαιξαν, έτρεξαν και ευστόχησαν σε πολλά πολλά καλάθια!!! Συγχαρητήρια σε όλους και ευχόμαστε […]