Στους 8 του Πανελληνίου πρωταθλήματος οι έφηβοί μας μετά το 3-0 επί της Πρέβεζας!
![](https://mgs-ethnikos.gr/wp-content/uploads/2022/09/1200900p470EDNmainΕΘΝΙΚΟΣ-ΠΡΕΒΕΖΑ3-3-0-ΘΕΣ-ΝΙΚΗ-7-3-2020.jpg)
Στη φάση των 8 του Πανελληνίου πρωταθλήματος προχώρησαν οι έφηβοί μας μετά από πολύ εμφάνιση, κερδίζοντας την Πρέβεζα με 3-0! Μόνο στο 1ο σετ δυσκολεύτηκαν κερδίζοντάς το στις λεπτομέρειες, ενώ τα δυο άλλα τα πήραν με άνεση έχοντας διαφορά ασφαλείας. Αύριο στις 17:30 θα αντιμετωπίσουν τον Άρη Θεσσαλονίκης διεκδικώντας την είσοδο στο FINAL 4. Καλή επιτυχία στα παιδιά μας!!!