Κύπελλο Ε.Π.Σ. Έβρου: Εθνικός Β’ – Ένωση Αρίστεινου Άνθειας 0-2
![](https://mgs-ethnikos.gr/wp-content/uploads/2022/09/1200900p518EDNmainIMG_20190925_173210.jpg)
Εμπειρίες Κυπέλλου με αντίπαλο, ομάδα Γ’ εθνικής κατηγορίας αποκόμισαν σήμερα οι νεαροί άσσοι του Δημήτρη Αποστολίδη. Στο δεύτερο αγώνα τους με αντίπαλο, την Ένωση Αλέξ/πολης παίζοντας κατά διαστήματα πανέμορφο ποδόσφαιρο – πειθαρχημένο και ομαδικό, άφησαν και πάλι μεγάλες προσδοκίες για κάτι καλό που τονίζουμε από την αρχή της φετινής χρονιάς. Στο σημερινό αγώνα στάθηκαν αξιοπρεπώς […]