Μέτρησε τις δυνάμεις του ο Μήτκας στο Διεθνές Τουρνουά της Βουλγαρίας
![](https://mgs-ethnikos.gr/wp-content/uploads/2022/09/1200900p529EDNmain67872756_662874387525003_5898918649393053696_n.jpg)
Με πολλές εμπειρίες επέστρεψε ο αθλητής του Εθνικού Αλεξανδρούπολης Κίμωνας Μήτκας από το 21ο διεθνές τουρνουά επιτραπέζιας αντισφαίρισης που πραγματοποιήθηκε στην Αλμπένα της Βουλγαρίας 01 με 04 Αυγούστου. Στο τουρνουά αυτό ο Κίμωνας Μήτκας είχε την ευκαιρία να δοκιμάσει τις δυνατότητες του αντιμετωπίζοντας αθλητές υψηλού επιπέδου από 14 χώρες, σε δύο διαφορετικές κατηγορίες αυτές των U-15 […]