Ο Εθνικός συμμετείχε στο Οπεν Εφήβων στο Βόλο, με 5 αθλητές Κ15: Βραχιώλιας Αλέξανδρος, Κολομπρατσίδης Χρήστος, Κολομπρατσίδης Βασίλης, Μανδάνη Δέσποινα, Τσατσάκη Κωνσταντίνα, μαζί με τον coach μας Αχιλλέα Τσαρτσίδη. Οι αθλητές μας όλοι κατάφεραν να μπουν στο κυρίως ταμπλό , φτάνοντας μέχρι στους 32 και 16 της διοργάνωσης θέσεις καλύτερες από τους στόχους της ομάδας, αναλογιζόμενοι των αριθμών συμμετοχών, δηλαδή 81 αγόρια και 49 κορίτσια!!!
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/84327803_2972314262826216_6915668254534926336_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/84401818_2972313289492980_6030542513499013120_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/84518363_2972312852826357_7106478159549169664_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/84555943_2972313359492973_1446932984048386048_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/84635142_2972314416159534_1321648324167598080_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/84641737_2972314336159542_7100008624541401088_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/84659014_2972312582826384_1445721481148366848_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/84672596_2972312982826344_104863606511763456_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/84686777_2972313852826257_3573370158426619904_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/84743680_2972313046159671_1632215734304112640_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/84748066_2972311922826450_215351859244695552_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/84832352_2972313422826300_597041428132003840_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/84876462_2972312256159750_6431119037861724160_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/84883793_2972313172826325_6858571947144380416_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/84950710_2972313576159618_1362130791819116544_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/85016699_2972313516159624_8790309603930800128_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/85029567_2972312719493037_4178938071598759936_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/85038128_2972312389493070_1560593280582811648_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/85042230_2972313912826251_5893256572531900416_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/85044853_2972312906159685_4667141042720473088_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/85066781_2972314002826242_3929388772210245632_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/85073808_2972314056159570_8332128119200677888_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/85141351_2972312186159757_7860004904339767296_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/85151755_2972313659492943_5597267672967413760_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/85208275_2972311996159776_8007400691515523072_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/85219858_2972311849493124_22382333004873728_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/86491804_2972312499493059_2046275234750791680_n.jpg)