Ένα μεγάλο μπράβο στους εφήβους μας! Μετά τον σημερινό αγώνα με τον Α.Ο. Ορεστιάδας τον οποίο κέρδισαν με 3-0 αναδείχτηκαν πρωταθλητές περιφέρειας (παρά το ότι εκκρεμεί ο τελευταίος αγώνας με τον Ερμογένη στην Ξάνθη). Ο πρώτος στόχος επετεύχθει και τώρα αρχίζει η προετοιμασία για την επόμενη φάση του Πανελληνίου πρωταθλήματος που είναι και η πιο δύσκολη. Πριν από την έναρξη του αγώνα ο έφορος του τμήματος Θόδωρος Πατλάκας ευχαρίστησε την χορηγό της νέας αγωνιστικής εμφάνισης της ομάδας κ. Μαρίνα Σαββίδου. Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία!
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/εθνικός-αοο3-3-0-12-1-2020.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/εθνικός-αοο4-3-0-12-1-2020.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/εθνικός-αοο2-3-0-12-1-2020.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/εθνικός-αοο1-3-0-12-1-2020.jpg)