Νίκη και στον 2ο γύρο του κυπέλλου ΕΚΑΣΑΜΑΘ για την ομάδα μας
Σταθερά βρίσκει αγωνιστικό ρυθμό, μέσα από τους επίσημους αγώνες, και αποδίδοντας κατά διαστήματα την απόδοση που επιθυμεί ο κόουτς Τελούδης έφτασε στην νίκη απέναντι στην πάντα μαχητική ομάδα των Φερών.
Το σκορ, 65-51, δείχνει το βαθμό ετοιμότητας και την διάθεση των παικτών για διάκριση.
10λεπτα: 21-9, 12-10, 11-16, 21-16.
Εθνικός: Τελούδης(προπ.), Καψίδης (β.προπ.), Γαλατάς 2, Τσολακίδης, Μίχος 9, Αγγελίδης 15(3), Αλαμάνος, Παπαδούδης 13, Τσάγιας 9, Πασσιάς 11(2), Κανάκης, Κουλούκης 6.
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/242821140_408299340870779_2749295079667638546_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/242838307_200493268841257_7295067212364756204_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/242840825_871771046804511_8453503036817772616_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/242868735_4195585033887737_8491579096390900702_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/242893824_2824605637760056_1234695904156794891_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/242904449_279971833733690_6524826064019540691_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/242905414_266743061979134_4747846726722467345_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/242939035_555278732218897_7337910859799943577_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/242941918_214530300663468_6953137596476772276_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/242946447_915029136101930_3589244006129585364_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/242999285_1023647651799707_6180802840196964902_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/243037774_185354720339570_8405621127946661201_n.jpg)