Ένα εύκολο απόγευμα είχαν οι παίδες μας σήμερα κερδίζοντας στην έδρα μας τον Εμογένη Ξάνθης με 3-0. Έτσι δόθηκε η ευκαιρία στους “μικρούς” μας παμπαίδες που ήταν στην ομάδα να πάρουν χρόνο συμμετοχής δείχνοντας καλά στοιχεία. Καλή συνέχεια!
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/εθνικοσ-ερμογενησ1-3-0-22-2-2020.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/εθνικοσ-ερμογενησ2-3-0-22-2-2020.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/εθνικοσ-ερμογενησ3-3-0-22-2-2020.jpg)
Ένα εύκολο απόγευμα είχαν οι παίδες μας σήμερα κερδίζοντας στην έδρα μας τον Εμογένη Ξάνθης με 3-0. Έτσι δόθηκε η ευκαιρία στους “μικρούς” μας παμπαίδες που ήταν στην ομάδα να πάρουν χρόνο συμμετοχής δείχνοντας καλά στοιχεία. Καλή συνέχεια!