Deprecated: Το hook elementor/widgets/widgets_registered είναι παρωχημένο από την έκδοση 3.5.0 και μετά! Χρησιμoποιήστε το elementor/widgets/register αντ' αυτού. in /home/sokinhsgm/public_html/wp-includes/functions.php on line 5758

Deprecated: Η συνάρτηση Elementor\Widgets_Manager::register_widget_type είναι παρωχημένη από την έκδοση 3.5.0! Χρησιμοποίηστε την register αντ' αυτού. in /home/sokinhsgm/public_html/wp-includes/functions.php on line 5383

Deprecated: Η συνάρτηση Elementor\Widgets_Manager::register_widget_type είναι παρωχημένη από την έκδοση 3.5.0! Χρησιμοποίηστε την register αντ' αυτού. in /home/sokinhsgm/public_html/wp-includes/functions.php on line 5383
Εξαιρετική η αγωνιστική εικόνα του ΕΘΝΙΚΟΥ στα Περιφερειακά στην Κομοτηνή! - M.Γ.Σ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Εξαιρετική η αγωνιστική εικόνα του ΕΘΝΙΚΟΥ στα Περιφερειακά στην Κομοτηνή!

Στην Κομοτηνή την Κυριακή 12/12/2021 στο κλειστό γήπεδο ΤΕΦΑΑ διεξήχθησαν οι Περιφερειακοί Αγώνες με τις κατηγορίες υ15 , υ19 και Ανδρών Γυναικών. Ο Εθνικός συμμετείχε με 20 αθλητές και στις 3 κατηγορίες.

Τα αποτελέσματα των αγώνων είναι τα εξής:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U15

ΑΠΛΟ ΑΓΌΡΙΩΝ

  1. Βραχιώλιας Ιωάννης                                                            ΕΘΝΙΚΟΣ

ΔΙΠΛΟ ΑΓΟΡΙΩΝ

1. Βραχιώλιας Ιωάννης – Βραχιώλιας Δημήτριος                   ΕΘΝΙΚΟΣ

ΜΙΚΤΌ ΔΙΠΛΟ

  1. Βραχιώλιας Δημήτριος – Γιαντσελίδη Κωνσταντία               ΕΘΝΙΚΟΣ

ΑΠΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

  1. Γιαντσελίδη Κωνσταντία                                                      ΕΘΝΙΚΟΣ

ΔΙΠΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

3. Καμπουρίδου Ελένη-Αγιανντοπούλου                                ΕΘΝΙΚΟΣ 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U19

ΑΠΛΟ ΑΓΌΡΙΩΝ

  1. Βραχιώλιας Aλέξανδρος                                                      ΕΘΝΙΚΟΣ

3. Κολομπρατσίδης Χρήστος                                                   ΕΘΝΙΚΟΣ

ΜΙΚΤΌ ΔΙΠΛΟ

1. Βραχιώλιας Aλέξανδρος – Κασάπη Αλίκη (Δημοκρίτειο) ΕΘΝΙΚΟΣ

ΔΙΠΛΟ ΑΓΟΡΙΩΝ

2. Κολομπρατσίδης Χρήστος – Καραθανάσης Κομνηνός       ΕΘΝΙΚΟΣ

3. Κολομπρατσίδης Βασίλειος – Δαλακούρας Πολυχρόνης(Δημοκρίτειο) ΕΘΝΙΚΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U19

ΜΙΚΤΌ ΔΙΠΛΟ

  1. Σταματίου Απόστολος – Τσακνή Πελαγία                           ΕΘΝΙΚΟΣ

2. Παπανικολόπουλος Ιωάννης – Γανωτή Αναστασία           ΕΘΝΙΚΟΣ

3. Μακρίδης Παναγιώτης – Πεντάρα Βαλέρια                         ΕΘΝΙΚΟΣ

ΔΙΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ

3. Δαλαμπούρας Μιχαήλ – Σταματίου Απόστολος                ΕΘΝΙΚΟΣ

ΔΙΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

3. Τσακνή Πελαγία – Πεντάρα Βαλέρια                                   ΕΘΝΙΚΟΣ

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Εκτύπωση