![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/1200900p470EDNmainΑΕ-ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ-0-3-15-12-2019.jpg)
Σειρά πήραν οι παίδες μας αρχίζοντας θετικά τις υποχρεώσεις τους στο πρωτάθλημα της περιφέρειας. 0-3 την Α.Ε. Κομοτηνής στην έδρα της. Ευελπιστούμε με συστηματική δουλειά κατά την περίοδο των γιορτών εξίσου θετική να είναι και η συνέχεια!
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/αε-κομοτηνησ-εθνικοσ3-0-3-15-12-2019.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/αε-κομοτηνησ-εθνικοσ4-0-3-15-12-2019.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/αε-κομοτηνησ-εθνικοσ2-0-3-15-12-2019.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/αε-κομοτηνησ-εθνικοσ1-0-3-15-12-2019.jpg)
Σειρά πήραν οι παίδες μας αρχίζοντας θετικά τις υποχρεώσεις τους στο πρωτάθλημα της περιφέρειας. 0-3 την Α.Ε. Κομοτηνής στην έδρα της. Ευελπιστούμε με συστηματική δουλειά κατά την περίοδο των γιορτών εξίσου θετική να είναι και η συνέχεια!