Πρωτάθλημα γυναικών ΕΚΑΣΑΜΑΘ
Αστέρας Καβάλας – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ: 51-52(παράταση)
Σπουδαία εκτός έδρας νίκη για το γυναικείο μας επί του Αστέρα στην Καβάλα με σκόρ 51-52. Το παιχνίδι ήταν ένα πραγματικό ντέρμπι και χρειάστηκε η παράταση για να αναδειχθεί ο νικητής. Τα κορίτσια μας πραγματοποίησαν σπουδαία εμφάνιση και χάρη στο αγωνιστικό τους πάθος κατάφεραν να πάρουν το ροζ φύλλο αγώνα σε μια πολύ δύσκολη έδρα και κόντρα σε μια πολύ καλή ομάδα.
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/49212656_499175584240675_7888168370699239424_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/49393969_279798026047059_5201684086741008384_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/49899939_2235257843419063_1884483550422499328_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/49949263_374304059798136_6939624315096662016_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/50012324_330374620904117_2094334419849445376_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/50081016_574973992967850_733641926678413312_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/50133387_2067583979974150_8923655672613044224_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/50138670_220416108899685_8563069532908814336_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/50249850_747719992259646_7467906310411911168_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/50265746_529813430860218_7298638904792449024_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/50330328_2201550540068691_7374563472635330560_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/50543013_554207335096999_5091186874706296832_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/50597983_344897859682068_4817889571561799680_n.jpg)
![](https://mediaspot.online/wp-content/uploads/2022/09/50796941_386780612096458_3304616484004691968_n.jpg)
Τα δεκάλεπτα: 10-16, 19-24, 36-35, 47-47, 51-52 (παράταση)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (Χαραλάμπους): Κυριακίδου, Ιωακειμίδου 12(1), Γεωργίτσου 3, Βαζάκα 10(2), Κατσιούλη 5, Καρατζά 9(1), Παπαδοπούλου, Βερβαινιώτη, Καρκαλέτσου,
Παπαγεωργίου 10, Μπουγιούρη 3.